אודות בלטנדו - תקרות נמתחות

בשוק העולמי, תקרות נמתחות החלו להופיע לפני מעט יותר מ 30 שנה, והפכו ברגע אחד לסמל זמן, מאפיין מעמד העליון ולביסוס כלכלי איתן. למרות שהיום סוג זה של דקורציה איננה כבר בלתי נגישה - חברת בלטנדו עדיין מאופיינת ע"י מונחים של הצלחה ונוחות. הבעיה העיקרית שלכם, כלקוחות, היא ריבוי מספר החברות שמצהירות על עצמן כמייצרות ומתקינות תקרות נמתחות, דבר היוצר לירידה משמעותית באיכות היצור וההתקנה. תקרות בלטנדו מיוצרות לצרכי הפרט, עם דגש על חוזק. שימוש בטכנולוגיות ממוחשבות, מערכת חיזוק ייחודית, וטכנולוגיות חיתוך וכרסום חומרים מתקדמות - מאפשרות לחברה לייצר מוצר איכותי המותאם לסטנדרטים הארופאים הקלאסיים.

 

ההיסטוריה של תקרות נמתחות

תקרות נמתחות הינן סוג של גימור פנים בן זמננו, המאופיין ברמה גבוהה של אמינות ורמת אסטטיות גבוהה. תקרות נמתחות הינן רצועות ויניל (PVC) אלסטיות ועמידות לחוזק, הנמתחות ומחוזקות על מסגרת אלומיניום. חוץ התקרה יכול להיות מצופה לכה, מחוספס עם גימור אבן ועוד. תחילת השימוש בתקרות נמתחות היה בצרפת. ההתקנה בוצעה באמצעות מערכת הרפון (Harpoon). בתקופה ההיא, התקרות לא אופיינו בעמידות ואמינות גבוהה. אולם, לפני זמן לא רב, הצרפתים החלו לשפר טכנולוגיות ייצור וצורת ההתקנה, והפכו את התקרות הנמתחות לפופולאריות בעולם כולו. שיטות ייצור חדשות איפשרו ייצור של רצועות PVC גמישות ועמידות. במהלך ההתקנה משתמשים בשיטת "Shrink-Wrap" הייחודית.

שימושים שונים לתקרות נמתחות

תקרה נמתחת הינה התקן אשר ישנה את חלל החדר וישנה אותו לגמרי. רצועות שקופות או מבריקות על תקרה נמתחת, יהפכו דירה משעממת לחלל מסתורי ובלתי נגמר, וזו רק וריאציה בודדת מבין מגוון שימושים. תקרה נמתחת אומנותית מאפשרת הטבעת תמונות וציורים על גבי יריעות הויניל, ע"י הדפסה באיכות ורזולוציה גבוהה. דוגמה יפה לכך היא הדפסת כוכבים על גבי תקרות נמתחות, לפי אטלס אסטרונומי, לקביעת מיקום מדויק של הכוכבים. מומחי החברה ידאגו להדפסה מדויקת על גבי תקרה נמתחת. הטכנולוגיה של תקרות נמתחות של בלטנדו מאפשרת לכם יד חופשית ביצירתיות ומקוריות, נוחות ובחירה.

יתרונות תקרות נמתחות

  • הגדלת הבידוד התרמי של החלל הפנימי.
  • בידוד רעש, ושיפור האקוסטיקה הפנימית.
  • עיצוב נקי במיוחד.
  • אין צורך בהכנות מיוחדות בחלל הפנימי.
  • התקנה מהירה - 30-50 מ"ר ביום.
  • עמידות התקרה בפני סימני מים ועובש, גם במקרה של הצפה.
  • עמידות בפני אש.

אם אתם עומדים לפני הבחירה אילו תקרות לעשות בביתיכם, בהיותי מומחה בתחום אני ממליץ לכם לעשות תקרות נמתחות – עשית ושכחת. יתרונות של תקרות נמתחות נשמח אם תתיעצו איתנו בזמן עיצוב פנים הבית שלכם, ע"מ שנוכל להדגים לכם את יתרונות תקרות נמתחות, אשר מיוצרות במפעלי חברת בלטנדו. אנא צרו קשר בטלפון : 077-5593085 או בטופס יצירת הקשר.

Настройки для людей с ограниченными возможностями